BİZİ TANIYIN

Operasyonel mükemmeliyet ile özel durumlara özel çözümler üreten, kartlı ödeme sistemleri konusunda uzman “çözüm ortağınız”…

1998 yılında ATM ve kart operasyonlarını yürütmek üzere kurulan Bileşim, Şubat 2020 yılı itibariyle 3 kamu bankasının (T.C. Ziraat Bankası, T. Halk Bankası A.Ş. ve T. Vakıflar Bankası T.A.O.) ortak iştiraki konumuna gelmiştir. 

Ödeme sistemleri alanında konusunda uzman kadrosu, uluslararası sertifika sahiplikleri, güçlü ve güncel makine parkı ile farklılaşabilme yeteneğini gösteren Bileşim, müşterilerinin marka (Advantage, Ziraat Maximum, Paraf) ve ürünlerinin (KGS, Chip&PIN, Troy) hayata geçirilmesi süreçlerinin yanı sıra; ATM, üye işyeri, saha destek operasyonları, çağrı merkezi, kredi kartı, banka kartı ve baskı ofisi gibi alanlarda birden fazla hizmeti bünyesinde bir arada barındıran yapısı ile finans kuruluşları tarafından tercih edilen kartlı ödeme sistemi şirketi olmuştur.

Hizmetlerini çeşitli ödüller ile pekiştiren Şirketimiz 2005 yılında KGS (Kartlı Geçiş Sistemi) ürünü ile EPCA (European Payments Consulting Association) ve ödeme sistemlerinde saygın yayın organları arasında yer alan ECR (European Card Review) tarafından “Ödeme Sistemlerinde En Yaratıcı Ürün” dalında ödüle layık görülmüş, aynı yıl içerisinde ürünümüz için EFMA tarafından “Kart Dünyasında En Yaratıcı Ön Ödemeli Kart” dalında ikinci ödül verilmiştir. 

Her biri 30 yılı aşkın şirket yönetimi tecrübesine sahip ortaklardan oluşan İnterpromedya tarafından düzenlenen Türkiye bilişim sektörünün ciro sıralamasına göre ilk 500 şirketini belirleyen araştırma sonuçlarına göre birincilik ve ikincilik ödüllerinin sahibi olmuştur.

Bileşim, Türkiye’nin köklü kamu bankalarının önderliğinde güçlü teknolojik alt yapısı, hizmet ve çözüm üreten insan kaynağı ile edinmiş olduğu deneyimlerini müşterilerine aktarmaktan mutluluk duymaktadır.