YÖNETİCİ KADROMUZ

Murat HAKSEVEN

Genel Müdür

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Üretim Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Ayrıca Yazılım Güvenilirlik Modelleri ve Yazılım Geliştirme Metodolojileri konularında akademik çalışmalar yapmıştır. İş hayatına bankacılık sektöründe bilgi teknolojileri alanında başladı. Kamu ve özel sektör kurumlarında, Yazılım, Süreç, Network/Sistem, Veri Tabanı, Bilgi Güvenliği ve Proje Yönetimi alanlarında çalıştı. Sırasıyla Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği, Yazılım ve İş Geliştirme Direktörlüğü, IT ve Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Nisan 2022 tarihine kadar Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nde Genel Müdür olarak görev yapan Sn. Murat HAKSEVEN Nisan 2022 tarihinde Bileşim A.Ş.’de Genel Müdür olarak görevine başlamış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Çapan OKUR

Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü lisans mezunu olan Okur, meslek hayatına T. Emlak Bankası A.Ş.’de uzman yardımcısı olarak başladıktan sonra yine aynı bünyede uzman, müdür yardımcısı, müdür görevlerinde bulunmuş, Şubat 2002 tarihi itibariyle Bileşim’de Banka Muhasebesi ve Arka Büro Bölüm Müdürü, İç Denetim ve Risk Yönetimi Bölüm Müdürü, Kart Kabul Operasyonları Bölüm Müdürü, Kart Kabul ve Finansal Operasyonlar Grubu Müdürü, Ekim 2011 tarihi itibariyle Kart Kabul ve Finansal Operasyonlar, Nisan 2012 tarihinden itibaren ise Finansal İşlemler ve Kaynak Yönetimi Grubu’nu yönetmektedir.

Hilali YILDIRIM

Genel Müdür Yardımcısı

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve sonrasında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültelerinden mezun olan Yıldırım, Marmara Üniversitesi’nde Bankacılık Yüksek Lisans programını tamamlamış, işletme alanında doktora çalışmalarını devam ettirmektedir. Çalışma hayatına 1994 yılında T.C. Ziraat Bankası’nda başlamış, 1997-2012 yılları arasında çeşitli bankaların teftiş kurulu, şube ve fon yönetimi departmanlarında müfettiş, müdür yardımcısı ve başkan unvanlarıyla görev almıştır. 2013-2014 yılları arasında ise Ziraat Finansal Kiralama A.Ş’ de Genel Müdür Yardımcısı görevini sürdürmüştür. 2014-2017 yılları arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Genel Müdür Danışmanı olarak görev yapan Yıldırım, aynı zamanda Halk GYO A.Ş.’de Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyeliği, Halbank Skopje‘de ve Halk Yatırım A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür. 2017 yılı Eylül ayından bu yana Bileşim bünyesinde görev alan Yıldırım, Bilgi Teknolojileri Grubu ile Kart ve Baskı Ofisi Hizmetleri Bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Osman ÖZTÜRK

Genel Müdür Yardımcısı

2003 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olan Öztürk, mesleki kariyerine 2003 yılında Akbank T.A.Ş.’nin Üye İşyeri ekibinde başlamıştır. 2011 yılına kadar bu görevi çeşitli pozisyonlarda sürdürmüş, Akbank T.A.Ş.’de son olarak Marka Ortaklıkları Bölüm yöneticisi pozisyonunda çalışmıştır. 2012 yılının Ağustos ayında Paraf saha ekiplerini kurmak üzere şirketimiz kadrosuna katılmış; Paraf POS Satış Destek, Merchandising, Kart Satış Destek, Toplu Kart Dağıtım operasyonlarını yönetmiştir. Haziran 2017 itibarı ile bu görevlerinin yanı sıra Kurumsal Müşteri İlişkileri Bölümü’nün yönetimi de sorumluluklarına dâhil edilmiştir. 2019 Ocak ayından itibaren Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Zafer Basri YÜKSEL

Genel Müdür Yardımcısı

1997 yılında Erciyes Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Yüksel, İstanbul Ticaret Üniversitesi Finans Enstitüsünde Uluslararası Bankacılık ve Finans alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Çalışma hayatına 1998 yılında özel bir firmada İhracat Uzmanı olarak başladıktan sonra, 1999-2000 yılları arasında Faisal Finans Kurumu’nda Mali Analist olarak çalışmıştır. 2000-2008 yılları arası Yapı Kredi Finansal Kiralama A.O.’da Kredi Tahsis Yöneticiliği, 2008-2009 yılları arası Ziraat Bankası Moskova’da Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı, 2009-2012 yılları arası Ziraat Bankası Moskova Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2012-2014 yılları arası Ziraat Bankası’nda görevine Şube Müdürü olarak devam etmiştir. Kasım 2014’den itibaren Halk Finansal Kiralama A.Ş.’de Pazarlama ve Satış Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı aynı zamanda Temmuz 2016-Ekim 2017 döneminde vekâleten Genel Müdür olarak görev yapmıştır. Şirketimizde 16.01.2018 tarihi itibariyle Kurumsal İlişkiler Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Mehmet KANTEMİR

1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü’nden mezun olduktan sonra. 1988 yılında T. Vakıflar Bankası T.A.O.’nda Bilgi İşlem Merkezi’nde Programcı Yardımcısı olarak meslek hayatına başlamıştır. Banka bünyesinde sırasıyla Uygulama Geliştirme Müdür Yardımcısı, Teknik Müdür, Müdür ve Başkan olarak görev yapan Kantemir. Mayıs 2022 tarihi itibariyle Şirketimizde Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Hasan PEKŞEN

1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Pekşen, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Avrupa Birliği Hukuku üzerine master yapmıştır. Çalışma hayatına 1988-1996 yılları arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’de Müfettiş olarak başladıktan sonra, 1996-1998 yılları arasında Ödeme Sistemleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 1998-2008 yılları arasında da Şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Hasan Pekşen 2008-2022 yılları arasında sırasıyla CreditwestBank, Provus Bilişim Hizmetleri A.Ş., MasterCard ve Verisoft A.Ş.’de üst düzey görevlerde bulunmuştur. Mayıs 2022 itibariyle Şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Hasan Pekşen ingilizce bilmektedir.