YÖNETİM KURULUMUZ

Ergin KAYA

Yönetim Kurulu Başkanı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Bankacılık hayatına 1989 yılında T.Halk Bankası A.Ş.’de başlamış, 2002 yılına kadar Müfettiş olarak görev yaptıktan sonra İç Kontrol Daire Başkanı olarak atanmıştır. 2005 yılında Şube Operasyonları Daire Başkanı olarak bankadaki görevine devam etmiş olup Temmuz 2017’den itibaren Operasyonel İşlemler ve Dijital Dönüşümden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. 2011 yılı Ağustos ayından itibaren şirketimiz Yönetim Kurulu’nda görev alan Sn. Kaya, Ekim 2016 tarihi itibarı ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Temmuz 2018 tarihi itibarı ile de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Volkan GÜNAL

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Hacettepe Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında Ziraat Bankası Bilgi İşlem bölümünde göreve başlamıştır. 2002 yılından itibaren banka bünyesinde Kartlı Sistemler ve Kanal Yönetimi birimlerinde Uzman Yardımcısı, Uzman, Yönetmen ve Yönetici olarak çalışmış, Üye İş Yeri ve POS Yönetimi Yöneticisi görevinden sonra Eylül 2014 – Aralık 2019 döneminde Kart Operasyonları Bölüm Başkanı,  Aralık 2019-Eylül 2020 döneminde Operasyon Merkezi-2 Bölüm Başkanı olarak görev yapmıştır. Eylül 2020 döneminde Kartlı Sistemler Bölüm Başkanı olarak atanmış olup, görevine devam etmektedir. Mart 2020 tarihinde Şirketimize Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış, Nisan 2020 tarihi itibariyle de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir.

Mehmet Serhat Keskin

Yönetim Kurulu Üyesi

2007 yılında Gazi Üniversitesi İktisat bölümünden; 2017 yılında Boston Üniversitesi Veri Analitiği Programı’ndan, 2022 yılında Özyeğin Üniversitesi Yöneticiler için İşletme Yüksek Lisans (EMBA) programından mezun olmuştur. İş hayatına 2008 yılında Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O’da Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. 2017 Ağustos ayına kadar Müfettiş olarak görev yaptıktan sonra; 2017-2020 yılları arasında Müşteri İlişkileri Yönetimi Müdürü, 2020-2023 yılları arasında Müşteri Deneyimi ve Yönetimi Başkanı olarak görev yapmıştır. 2023 yılı Ekim ayından itibaren Vakıfbank Dijital Bankacılık ve Dağıtım Kanalları Başkanı olarak görev yapmaktadır.  Ekim 2023 tarihinde Şirketimize Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

İsmail HALICI

Yönetim Kurulu Üyesi

2009 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Mesleki kariyerine Hazine Müsteşarlığında 2011 yılında Stajyer Hazine Kontrolörü olarak başlamış, 2017 yılında Hazine Kontrolörü olarak atanmıştır. 2011-2021 yılları arasında Hazine Kontrolörü olarak AB’den IPA kapsamında sağlanan fonların denetimi, kamu bankalarının gelir kaybı incelemeleri ve GSM operatörlerinin Hazine Payı incelemeleri gibi çeşitli denetim faaliyetlerinde bulunmuştur. 2021 yılı Aralık ayından itibaren Hazine ve Maliye Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğünde danışman olarak görev almaktadır. Aralık 2022 tarihinde Şirketimize Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Murat HAKSEVEN

Yönetim Kurulu Üyesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Üretim Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Ayrıca Yazılım Güvenilirlik Modelleri ve Yazılım Geliştirme Metodolojileri konularında akademik çalışmalar yapmıştır. İş hayatına bankacılık sektöründe bilgi teknolojileri alanında başladı. Kamu ve özel sektör kurumlarında, Yazılım, Süreç, Network/Sistem, Veri Tabanı, Bilgi Güvenliği ve Proje Yönetimi alanlarında çalıştı. Sırasıyla Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği, Yazılım ve İş Geliştirme Direktörlüğü, IT ve Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Nisan 2022 tarihine kadar Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nde Genel Müdür olarak görev yapan Sn. Murat HAKSEVEN Nisan 2022 tarihinde Bileşim A.Ş.’de Genel Müdür olarak görevine başlamış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.