YÖNETİM KURULUMUZ

Ergin KAYA

Yönetim Kurulu Başkanı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Bankacılık hayatına 1989 yılında T.Halk Bankası A.Ş.’de başlamış, 2002 yılına kadar Müfettiş olarak görev yaptıktan sonra İç Kontrol Daire Başkanı olarak atanmıştır. 2005 yılında Şube Operasyonları Daire Başkanı olarak bankadaki görevine devam etmiş olup Temmuz 2017’den itibaren Operasyonel İşlemler ve Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. 2011 yılı Ağustos ayından itibaren şirketimiz Yönetim Kurulu’nda görev alan Sn. Kaya, Ekim 2016 tarihi itibarı ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Temmuz 2018 tarihi itibarı ile de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Volkan GÜNAL

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Hacettepe Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında Ziraat Bankası Bilgi İşlem bölümünde göreve başlamıştır. 2002 yılından itibaren banka bünyesinde Kartlı Sistemler ve Kanal Yönetimi birimlerinde Uzman Yardımcısı, Uzman, Yönetmen ve Yönetici olarak çalışmış, Üye İş Yeri ve POS Yönetimi Yöneticisi görevinden sonra Eylül 2014 – 2019 döneminde Kart Operasyonları Bölüm Başkanı olarak görev yapmıştır. Aralık 2019’dan itibaren Operasyon Merkezi-2 Bölüm Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Mart 2020 tarihinde Şirketimize Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış, Nisan 2020 tarihi itibariyle de Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir.

Ahmet Sedat POSTACIOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

2001 yılında ODTÜ Matematik bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.’da Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamış, 2012 yılına kadar özellikle Bilgi Sistemleri alanında olmak üzere; müfettiş olarak denetim çalışmalarında bulunmuştur. 2012 yılından itibaren Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri, İnternet ve Mobil Bankacılık, BT İş Geliştirme ve Yatırım Yönetimi, BT Planlama ve Koordinasyon ve KOBİ Müşteri Deneyimi birimlerinde yöneticilik yapmıştır. 2019 yılı Haziran ayından itibaren Vakıfbank Dijital Bankacılık ve Dağıtım Kanalları Başkanlığı’nda Başkan olarak görev yapmaktadır. Nisan 2021 tarihinde Şirketimize Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Haldun NİGİZ

Yönetim Kurulu Üyesi

2006 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi – İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. 2009 yılında, Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde Sermaye Piyasaları ve Borsalar alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Meslek hayatına, 2006 yılında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş’de Perakende Bankacılık Bölümü’nde başlamış, 2009-2016 yılları arasında çeşitli özel Bankacılık ve Hazine Birimlerinde çalışmıştır. 2016-2019 yılları arasında Halk Portföy A.Ş.’de Yatırım Komitesi Üyesi ve Fon Yöneticisi görevlerini sürdürmüştür. 2019 yılında Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Hazine ve Portföy aracılığı Bölüm Müdürü görevinde bulunmuştur. 2020 yılından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı Finansal Piyasalar ve Kambiyo Genel Müdürlüğü’nde Girişimcilik ve Sermaye Finansmanı Dairesi Başkanlığı görevini sürdürmekte ve aynı zamanda yurt dışı ve yurt içinde kurulu girişim sermayesi fonlarında yatırım komitesi ve danışma kurulu üyelikleri görevlerinde bulunmaktadır. Nisan 2021 itibari ile Şirketimize Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Murat HAKSEVEN

Yönetim Kurulu Üyesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Üretim Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Ayrıca Yazılım Güvenilirlik Modelleri ve Yazılım Geliştirme Metodolojileri konularında akademik çalışmalar yapmıştır. İş hayatına bankacılık sektöründe bilgi teknolojileri alanında başladı. Kamu ve özel sektör kurumlarında, Yazılım, Süreç, Network/Sistem, Veri Tabanı, Bilgi Güvenliği ve Proje Yönetimi alanlarında çalıştı. Sırasıyla Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği, Yazılım ve İş Geliştirme Direktörlüğü, IT ve Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Nisan 2022 tarihine kadar Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nde Genel Müdür olarak görev yapan Sn. Murat HAKSEVEN Nisan 2022 tarihinde Bileşim A.Ş.’de Genel Müdür olarak görevine başlamış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.